אודות ד"ר באסל ג'בארין

דר באסל גבארין
ד"ר באסל ג'בארין מומחה למחלות אף אוזן גרון וכירורגיית ראש צוואר בעל תת התמחות ברינולוגיה, ניתוחי אף סינוסים ובסיס גולגולת אנדוסקופי. ד"ר באסל גבארין מכהן כרופא בכיר ומוביל תחום ניתוחי אף וסינוסים אנדוסקופיים במרכז הרפואי וולפסון. בוגר בית הספר לרפואה האוניברסיטה העברית-הדסה, ירושלים.   התמחות באף אוזן גרון, כירורגיית ראש וצוואר, מרכזי רפואי שמיר-אסף הרופא תת התמחות בניתוחים אנדוסקופים של האף והסינוסים בבית החולים האוניברסיטאי Saint’s Paul Hospital, ונקובר, קנדה. התמחות על של שנתיים בניתוחים אנדוסקופים של בסיס גולגולת קדמי ומרכזי, בבית החולים האוניברסיטאי Vancouver General Hospital  המסונף לאוניברסיטת בריטיש קולומביה, וונקובר, קנדה. השתלמות עמיתים בניתוחים אנדוסקופים של בסיס הגולגולת, LSU Health Sciences Center בניו אורלינס, ארה״ב. השתלמות מיוחדת בניתוחים אנדוסקופים של בסיס הגולגולת, בבית החולים האוניברסיטאי סטנפורד, קליפורניה, ארה״ב.

למה בחרת במקצוע?

המגוון הרחב והכלים שהמקצוע נותן כדי להאריך ולשפר את איכות חייהם של הרבה מטופלים, בנוסף השילוב של קליניקה עשירה שמאפשרת טיפול במגוון רחב של מצבים רפואיים ואינטראקציה עם מטפולים והאפשרות לעזור להם באופן מהיר ויעיל בעזרת ניתוחים מגוונים הכוללים ניתוחים אנדוסקופים, ניתוחים פתוחים ולפעמים שילוב של מיקרוכירורגיה ושחזורים.
יתר על כן, השילוב של האקדמיה במקצוע והאופציות המגוונות שמספק המקצוע להתקדם ולחקור דברים חדשים היווה גורם מרכזי בבחירת מקצוע זה.

לתת את הרפואה האיכותית ביותר לאנשים הסובלים ממחלות אף סינוסים ובסיס גולגולת תוך כדי יצירת קשר הדוק וקבוע עם המטופלים, המאפשר הבנת צרכי המטופלים והנגשת הטיפולים והניתוחים הכי עדכניים ומתקדמים. הרפואה המבוססת ראיות שאני מאמין ומאמץ בחיי תדריך ותוביל אותי תמיד בהחלטות ובבחירות הנכונות וההולמות למטופלים שלי.

התשוקה שלי למקצוע

ההנאה והסיפוק הרב בשיפור איכות חייהם והצלתם של הרבה מטופלים, התחושה שקריירה זו מביאה לידי ביטוי את היכולות והכישורים האישיים שלי והתחושה של סיפוק ומימוש עצמי בלהיות מנתח אף וסינוסים מוצלח. בנוסף ההתלהבות והסקרנות כל פעם מאקטים קטנים וטכנולוגיות חדשות שאני מאמץ והיכולות לעשות הרבה טוב ולשנות את איכות חייהם של הרבה אנשים. מבחינתי חדשנות ואִתְגּוּר עצמי להשגת תוצאות טובות יותר בכל ניתוח מחדש מובילים אותי ומגברים את תשוקתי ואהבתי למקצוע כל יום מחדש.

סיפור מרגש

יש הרבה סיפורים מרגשים של הצלת חיים במקרים דחופים שדרשו אבטחת דרכי אוויר, אך מה שהכי חשוב בעיניי ונותן לי כוח להמשיך ולתת את המקסימום זה ההתרגשות, התגובות, השמחה והחיוך של המטופלים שלי בביקורת שלהם במרפאה לאחר הניתוח.

ניסיון אקדמאי

 • בוגר בית הספר לרפואה האוניברסיטה העברית-הדסה, ירושלים.
 • תואר שני בבריאות הציבור וניהול מערכות בריאות, אוניברסיטת בר אילן
 • התמחות באף אוזן גרון, כירורגיית ראש וצוואר, מרכז רפואי אסף הרופא.
 • תת התמחות בניתוחים אנדוסקופים של האף והסינוסים בבית החולים האוניברסיטאי Saint’s Paul Hospital, ונקובר, קנדה.
 • התמחות על בניתוחים אנדוסקופים של בסיס גולגולת קדמי ומרכזי, בבית החולים האוניברסיטאי Vancouver General Hospital ,ונקובר, קנדה
 • השתלמות עמיתים בניתוחים אנדוסקופים של בסיס הגולגולת, LSU Health Sciences Center בניו אורלינס, ארה״ב.
 • השתלמות מיוחדת בניתוחים אנדוסקופים של בסיס הגולגולת, בבית החולים האוניברסיטאי סטנפורד, קליפורניה, ארה״ב.

שייכות לאיגודים

 • ההסתדרות הרפואית הישראלית
 • החברה האירופאית הרינולוגית
 • החברה האמרקאית הרינולוגית
 • החברה הישראלית לאונקולוגיה של ראש וצוואר
 • איגוד צפון אמריקאי לכירורגית בסיס גולגולת
 • איגוד רופאי אף אוזן גרון ומנתחי ראש וצוואר בישראל

ד"ר באסל ג'בארין עובד בהסדר מול קופ"ח וחברות ביטוח הבאות:

לקבלת מידע נוסף

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם האפשרי!